Recepcja czynna od 9.00 do 19.00

Zadzwoń 605 44 66 55

Pogoda

na Półwysepie Lipa!

Domki

Domki

Domki

Półwysep Lipa to doskonałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.

Kompleks wypoczynkowy Półwysep Lipa to aż 8 ha terenu otoczonego wodą i częściowo zalesionego. W naszej ofercie znajdują się domki drewniane różnej wielkości, domki holenderskie, pole campingowea także przystań mnóstwo atrakcji. Na terenie Półwyspu Lipa znajduje się restauracja, jadalnia, ogrodzony plac zabaw dla dzieci, plaża z pomostami oraz infrastruktura sportowa. W sezonie głównym zapewniamy bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych oraz wiele innych atrakcji takich jak jazda konna, paintball czy atrakcje extreme. Co tydzień organizujemy dla naszych Gości wiele ciekawych wydarzeń oraz imprez tematycznych.

Zadbaliśmy nie tylko o komfort wypoczynku i rozrywkę, ale także o Państwa bezpieczeństwo - wjazd na teren kompleksu jest  monitorowany, a każdy nasz Gość jest posiadaczem karty wjazdowej otwierającej szlabany. 

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty pobytów indywidualnych w domkach w okresie od 17 kwietnia do 22 października. W pozostałym okresie przyjmujemy rezerwacje na pobyty grupowe (imprezy firmowe lub okolicznościowe z noclegami) lub pakietowe.