Recepcja czynna od 9.00 do 19.00

Zadzwoń 605 44 66 55

Pogoda

na Półwysepie Lipa!

Rezerwacje

Zapytanie rezerwacyjne

kalendarz
Błąd, data wymeldowania musi być po dacie zameldowania.
Prosimy poprawić datę.
Błąd, Proszę podać datę w postaci: DD.MM.YYYY.
Proszę podać późniejszą datę przyjazdu.
kalendarz
Błąd, data wymeldowania musi być po dacie zameldowania.
Prosimy poprawić datę.
Błąd, Proszę podać datę w postaci: DD.MM.YYYY.
Proszę podać późniejszą datę przyjazdu.
wyślij zapytanie
 
 

 

Rezerwacja telefoniczna

recepcja czynna codziennie
w godz. 9:00 - 19:00

tel. + 48 605 44 66 55
e-mail: recepcja@knitter.pl

 

 Zasady i warunki rezerwacji 

Pierwszeństwo w przyjmowaniu rezerwacji mają wczasy tygodniowe i dłuższe (minimum 7 noclegów). W terminie 23.06 - 3.09 przyjmujemy wyłącznie rezerwacje na wczasy minimum tygodniowe.

Rezerwacje krótsze niż tygodniowe oraz weekendowe przyjmujemy według dostępności w tygodniu poprzedzającym dany termin (dotyczy również sezonów B, C i D). Nie przyjmujemy rezerwacji na jedną dobę.

W przypadku ofert specjalnych oraz pakietowych przyjmujemy rezerwacje wyłącznie na cały okres oferty / pakietu.  Obowiązuje cena wg oferty / pakietu, nie wg cennika. Wpłaty zadatku lub całości kwoty za pakiet ustalane są dla każdego pakietu indywidualnie.


Zadatek i rozliczenie za pobyt

Potwierdzeniem każdej z form rezerwacji jest wpłata zadatku o wysokości około 30% ogólnej kwoty pobytu (dotyczy pobytów na 7 dni i dłuższych) w ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji lub w przypadku bliskiego terminu pobytu w okresie krótszym, ustalonym indywidualnie przez recepcję. Wysokość zadatku określana jest przez recepcję.

W przypadku rezerwacji na jedną dobę potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 100% kosztów pobytu, a przy rezerwacji na 2 lub 3 doby 50% kosztów pobytu. W przypadku rezerwacji na 4, 5 i 6 dób potwierdzeniem jest wpłata zadatku w wysokości ceny za dwie doby.

Brak wpłaty w ciągu 7 dni od daty rezerwacji powoduje jej automatyczne anulowanie bez konieczności poinformowania rezerwującego.


Dane do przelewu

Maknitt-Tur  sp. z o.o.
ul. Dąbrowska 5
83-441 Wiele
Alior Bank 59 2490 0005 0000 4520 2227 3843

IBAN: PL 59 2490 0005 0000 4520 2227 3843
SWIFT: ALBPPLPW

Chęć otrzymania Faktury Vat na przelany zadatek należy zgłosić w ciągu 7 dni od dokonania przelewu. Chęć otrzymania faktury Vat na pozostałą kwotę prosimy zgłosić w dniu przyjazdu.

Dokonując rezerwacji Gość zobowiązuje się do dokonania opłaty za pobyt w dniu przyjazdu wg dokonanej rezerwacji.


Rezygnacja, skrócenie pobytu

Niepojawienie się gościa do godz. 19.00 w dniu przyjazdu i niepoinformowanie recepcji o późniejszym przyjeździe jest równoznaczne z rezygnacją z rezerwacji i możliwością wynajęcia domku innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej. 

Skrócenie pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji , nie skutkuje obniżeniem opłaty za pobyt. Dokonując rezerwacji Gość zobowiązuje się do dokonania opłaty za pobyt w dniu przyjazdu wg dokonanej rezerwacji. Wpłacony zadatek nie podlega przeniesieniu na rezerwację w innym terminie.

W przypadku rezygnacji z rezerwacji:

  • w terminie powyżej 60 dni przed datą przyjazdu zwracamy całość zadatku
  • w terminie na 60 do 31 dni przed datą przyjazdu zwracamy 50% zadatku
  • w terminie na 30 dni lub krócej przed przyjazdem wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

W przypadku rezygnacji w dniu planowanego przyjazdu oraz wpłaconej całości kwoty za pobyt np. w ofercie promocyjnej, całość wpłaconej kwoty nie podlega zwrotowi.