Pogoda
Recepcja - tel. 58 687 32 45

Półwysep Lipa

AA   AA
drukuj

Camping

Camping

Główną atrakcją Półwyspu Lipa jest malownicze pole campingowe. Powierzchnia pola to ponad 4 ha, a liczba miejsc to ok. 120 na pobyty całosezonowe i ok. 30 miejsc na pobyty czasowe. Miejsca campingowe rozlokowane są pośród drzew lub na słonecznych polanach i zapewniają łatwy dostęp do jeziora. Na polu campingowym Półwyspu Lipa każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Nasza oferta dla Gości obejmuje:

Zapraszamy do korzystania z campingu od 10 kwietnia do 24 października.

 

Rezerwacje:

W okresie wakacyjnym ze względu na duże zainteresowanie konieczne jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji na pole campingowe.

Pierwszeństwo w przyjmowaniu rezerwacji na pole campingowe mają pobyty tygodniowe i dłuższe. Rezerwacji krótszych niż 7 dni i weekendowych można dokonywać w miarę dostępności miejsc w tygodniu poprzedzającym dany pobyt lub w przypadku pobytu weekendowego w czwartki poprzedzające dany weekend.

Informujemy, że nie ma możliwości pozostawienia pustej przyczepy na campingu lub parkingu.

Niepojawienie się gościa do godz. 22.00 w dniu przyjazdu i niepoinformowanie recepcji o późniejszym przyjeździe jest równoznaczne z rezygnacją z rezerwacji i możliwością wynajęcia stanowiska innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej. 

 

Galeria zdjęć

mapka campingu
 
 
 
Wszelkie prawa zastrzeżone 2012
derwi.pl