Pogoda
Recepcja - tel. 58 687 32 45
605 44 66 55

Półwysep Lipa

AA   AA
drukuj

Camping

Camping

Główną atrakcją Półwyspu Lipa jest malownicze pole campingowe. Powierzchnia pola to ponad 4 ha, a liczba miejsc to ok. 120 na pobyty całosezonowe i ok. 30 miejsc na pobyty czasowe. Miejsca campingowe rozlokowane są pośród drzew lub na słonecznych polanach i zapewniają łatwy dostęp do jeziora. Na polu campingowym Półwyspu Lipa każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Nasza oferta dla Gości obejmuje:

 

Rezerwacje:

Recepcja
czynna od poniedziałku do piątku
w godz. 9:00 - 15:00

W okresie wakacyjnym ze względu na duże zainteresowanie konieczne jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji na pole campingowe.

Pierwszeństwo w przyjmowaniu rezerwacji na pole campingowe mają pobyty tygodniowe i dłuższe. Rezerwacji krótszych niż 7 dni i weekendowych można dokonywać w miarę dostępności miejsc w tygodniu poprzedzającym dany pobyt lub w przypadku pobytu weekendowego w czwartki poprzedzające dany weekend.

Informujemy, że nie ma możliwości pozostawienia pustej przyczepy na campingu lub parkingu.


Zadatek i rozliczenie za pobyt:

Potwierdzeniem każdej z form rezerwacji jest wpłata zadatku o wysokości około 30% ogólnej kwoty pobytu w ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji lub w przypadku bliskiego terminu pobytu w okresie krótszym, ustalonym indywidualnie przez recepcję. Wysokość zadatku określana jest przez recepcję.

W przypadku rezerwacji na jedną, dwie lub trzy doby potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości ceny za jedną dobę. W przypadku rezerwacji na 4, 5 i 6 dób potwierdzeniem jest wpłata zadatku w wysokości ceny za dwie doby. Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

Brak wpłaty w ustalonym terminie powoduje jej automatyczne anulowanie bez konieczności poinformowania rezerwującego.

Konto bankowe do wpłaty zadatku:

Maknitt-Tur  sp. z o.o.
ul. Dąbrowska 5
83-441 Wiele
Alior Bank
59 2490 0005 0000 4520 2227 3843

W tytule wpłaty należy wpisać:
"zadatek za wczasy, nazwisko rezerwującego, numer stanowiska i termin pobytu".

Chęć otrzymania Faktury Vat na przelany zadatek należy zgłosić w ciągu 7 dni od dokonania przelewu. Chęć otrzymania faktury Vat na pozostałą kwotę prosimy zgłosic w dniu przyjazdu.


Rezygnacja, skrócenie pobytu:

Niepojawienie się gościa do godz. 22.00 w dniu przyjazdu i niepoinformowanie recepcji o późniejszym przyjeździe jest równoznaczne z rezygnacją z rezerwacji i możliwością wynajęcia stanowiska innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej. 

Skrócenie pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji , nie skutkuje obniżeniem opłaty za pobyt. Dokonując rezerwacji Gość zobowiązuje się do dokonania opłaty za pobyt w dniu przyjazdu wg dokonanej rezerwacji.

 W przypadku rezygnacji z rezerwacji:


 

Galeria zdjęć

 
 
 
Wszelkie prawa zastrzeżone 2012
derwi.pl