Domki - Półwysep Lipa

Domki

Domki

Domki

 

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty również w okresie jesienno-zimowym 2019/2020. Zapraszamy do rezerwacji domków typu B1-7 w cenie 290 zł /doba bez dodatkowych opłat (energia, pies,parking wliczone w cenę).

 

Półwysep Lipa to doskonałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.

Kompleks wypoczynkowy Półwysep Lipa to aż 8 ha terenu otoczonego wodą i częściowo zalesionego. W naszej ofercie znajdują się domki drewniane różnej wielkości, domki holenderskie, pole campingowea także przystań mnóstwo atrakcji. Na terenie Półwyspu Lipa znajduje się restauracja, jadalnia, ogrodzony plac zabaw dla dzieci, plaża z pomostami oraz infrastruktura sportowa. W sezonie głównym zapewniamy bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych oraz wiele innych atrakcji takich jak jazda konna, paintball czy atrakcje extreme. Co tydzień organizujemy dla naszych Gości wiele ciekawych wydarzeń oraz imprez tematycznych.

Zadbaliśmy nie tylko o komfort wypoczynku i rozrywkę, ale także o Państwa bezpieczeństwo - wjazd na teren kompleksu jest  monitorowany, a każdy nasz Gość jest posiadaczem karty wjazdowej otwierającej szlabany.