Domki - Półwysep Lipa

Domki

Domki

Domki

Półwysep Lipa to doskonałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.

Kompleks wypoczynkowy Półwysep Lipa to aż 8 ha terenu otoczonego wodą i częściowo zalesionego. W naszej ofercie znajdują się domki drewniane różnej wielkości, domki holenderskie, pole campingowea także przystań mnóstwo atrakcji. Na terenie Półwyspu Lipa znajduje się restauracja, jadalnia, ogrodzony plac zabaw dla dzieci, plaża z pomostami oraz infrastruktura sportowa. W sezonie głównym zapewniamy bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych oraz wiele innych atrakcji takich jak jazda konna, paintball czy atrakcje extreme. Co tydzień organizujemy dla naszych Gości wiele ciekawych wydarzeń oraz imprez tematycznych.

Zadbaliśmy nie tylko o komfort wypoczynku i rozrywkę, ale także o Państwa bezpieczeństwo - wjazd na teren kompleksu jest  monitorowany, a każdy nasz Gość jest posiadaczem karty wjazdowej otwierającej szlabany. 

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty pobytów indywidualnych w domkach w okresie od 13 kwietnia do 20 października. W pozostałym okresie przyjmujemy rezerwacje na pobyty grupowe (imprezy firmowe lub okolicznościowe z noclegami) lub pakietowe, które znajdziecie Państwo w zakładce Oferty