Integracja dla firm - Półwysep Lipa

Integracja dla firm

Integracja dla firm

Imprezy integracyjne

Półwysep Lipa zajmuje się kompleksową organizacją pobytów integracyjnych dla firm. Bazując na własnym zapleczu noclegowym oraz gastronomicznym, a także doświadczonej i profesjonalnej kadrze jesteśmy w stanie podjąć nawet największe wyzwanie. Dzięki naszej agencji eventowej zapewnimy niezapomniane atrakcje integracyjne.

Zależnie od rozmiaru i charakteru imprezy proponujemy Państwu jedną z kilku sal o różnej wielkości, przeznaczeniu i charakterze. Posiadamy szeroką gamę możliwych menu, od lunchowego przez grillowe, aż do uroczystej kolacji. Dysponujemy również obszerną całoroczną bazą noclegową w drewnianych domkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Proponujemy Państwu organizację niezapomnianego pobytu integracyjnego w formie uroczystej kolacji przy muzyce lub mniej formalnego spotkania przy grillu bądź ognisku. Do menu dostosowanego do Państwa życzeń mogą wejść regionalne przysmaki, wędzone przez nas ryby czy kącik kaszubskich domowych wędlin i przetworów. 

 

Atrakcje integracyjne

Atrakcje integracyjne

Zapewniamy profesjonalną organizację zajęć team building / extreme. Oferujemy szeroką gamę atrakcji podczas imprez integracyjnych. Jednym z ważnych elementów spotkania integracyjnego są zajęcia motywujące i scalające grupę. Mają one charakter sprawnościowy i logiczny, przy czym do ich wykonania wymagane  jest zaangażowanie i współpraca całego zespołu. Atrakcje zapewnia firma eventowa SPARKER, w której ofercie znajdują się paintball, strzelnica, imprezy scenariuszowe, marsze na orientacje z GPS oraz wiele innych propozycji. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!


KONTAKT

Oferta dotycząca imprezy lub pobytu integracyjnego jest przygotowywana indywidualnie dla każdego z Klientów. Jest ona uzależniona od charakteru pobytu, ilości uczestników, terminu oraz zakresu usług. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

organizacja imprez | zakwaterowanie | gastronomia
tel. +48 695 016 500 (9.00-17.00)
e-mail: imprezy@polwyseplipa.pl
tel. +48 601 846 265 (9.00-17.00)
e-mail: marek@knitter.pl 

atrakcje integracyjne | team building 
tel. +48 601 058 336 (9.00-17.00)
e-mail: biuro@sparker.pl
www.sparker.pl

recepcja
tel. +48 605 44 66 55 (codziennie 9.00-19.00)
e-mail: recepcja@polwyseplipa.pl

 

 

Zaufali nam