Imprezy okolicznościowe - Półwysep Lipa

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Proponujemy Państwu organizację imprezy rodzinnej lub w gronie znajomych, uroczystości komunijnej a także urodzin, chrzcin i innych imprez okolicznościowych. Malownicze położenie Półwyspu Lipa oraz bliskość jeziora i lasu uczyni każdą imprezę wyjątkowym wydarzeniem, które dostarczy Gościom wielu wrażeń i pięknych wspomnień.

Zajmujemy się kompleksową organizacją uroczystości okolicznościowych. Dysponujemy kilkoma salami o różnej wielkości i przeznaczeniu oraz dużym zapleczem noclegowym w drewnianych, całorocznych domkach. Atutem naszej lokalizacji jest również dostęp do infrastruktury kompleksu - ogrodzony plac zabaw dla dzieci, plaża z pomostami i sprzętem wodnym, miejsce na ognisko czy trasy spacerowe wzdłuż brzegu jeziora pozwalają na przyjemne spędzenie czasu na świeżym powietrzu w trakcie uroczystości.

 • Sala Kominkowa może jednorazowo pomieścić do 85 osób i jest idealnym miejscem na organizację większej imprezy, wesela, komunii lub spotkania, gwarantującym wspaniałą zabawę przy muzyce i dobrej kuchni. 
 • Przeszklony Bar Zimowy na około 40 osób przylegający do Sali Kominkowej pozwalający na jednoczesną organizacje drugiej, mniejszej  imprezy lub powiększenie Sali Kominkowej o dodatkowe miejsca. Idealnie nadaje się na organizację przyjęcia komunijnego, chrzcin, kolacji firmowej bądź urodzin. 
 • Restauracja Letnia na około 80 osób. Jej przestronne, drewniane wnętrze o rustykalnym wystroju to miejsce z klimatem, które wspaniale się sprawdzi przy organizacji imprezy w mniej zobowiązującym stylu. 
 • Sala z tarasem znajduje się w Restauracji Letniej i wyglądem nawiązuje do klimatu lokalu. Miejsce to posiada duże okno od strony jeziora oraz taras. Bardzo dobrze nadaje się do organizacji zamkniętej imprezy okolicznościowej lub firmowej, a także mniej zobowiązującej imprezy grillowej. Ilość miejsc to ok. 35 osób. 
 • Tarasola to przeszklony, zadaszony taras restauracji letnie z widokiem na jezioro Wdzydze. W ciepłe i słoneczne dni dach tarasu można zwinąć, a ściany zsunąć. W chłodniejsze dni sala jest nagrzewana promiennikami elektrycznymi. Tarasole można przygotować na imprezy o różnym charakterze do 30 osób. 
 • Wiata Grillowa mogąca posłużyć jako miejsce ciekawej imprezy połączonej z ogniskiem. Wiata jest zadaszona oraz posiada zabudowane ściany. W przypadku niższych temperatur można ją dogrzać promiennikami gazowymi. Ilość miejsc w wiacie grillowej to około 60.

okol2.jpg

Aby uczynić Państwa uroczystość jeszcze bardziej wyjątkową, oferujemy dodatkowe usługi, takie jak:

 • atrakcje kulinarne (wędzone ryby, pieczona szynka na zimno z sosem żurawinowym, pieczony indyk, itp)
 • dodatkowe atrakcje dla Gości (rejs statkiem, sprzęt wodny i sportowy, animator dla dzieci i wiele innych)
 • pomoc w wyborze orkiestry, wodzireja lub DJ
 • zapewnienie noclegów w komfortowych, drewnianych domkach
 • alkohol i napoje w promocyjnych cenach
 • pomoc w organizacji transportu dla Gości
 • nasza firma Sparker zorganizuje specjalne atrakcje, szczegóły na www.sparker.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dla każdego z Klientów przygotowujemy i przesyłamy drogą elektroniczną indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb, zależną od terminu, ilości osób oraz wybranego menu i atrakcji dodatkowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

KONTAKT


Marek Knitter  

/ W dniach 12-20.01 przebywa na urlopie wypoczynkowym.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt z Recepcją tel. 605 44 66 55 /

e-mail: marek@knitter.pl
tel. kom. 601 846 265 (pon.-pt. 9.00-17.00)

 

Recepcja 
e-mail: recepcja@knitter.pl
tel. + 48 605 44 66 55 (pon.-pt. 9.00-15.00)