Atrakcje - Półwysep Lipa

Atrakcje

Półwysep Lipa to nie tylko piękne widoki i komfortowe noclegi czy malownicze pole campingowe. Naszym Gościom dostarczamy również ciekawą rozrywkę. Zarówno młodsi, jak i starsi znajdą tu dla siebie całe mnóstwo atrakcji, zapewniających znakomitą zabawę, bez względu na pogodę.

Półwysep Lipa - atrakcyjne miejsce dla każdego!

 

Extreme

Paintball to gra ciesząca się ogromną popularnością. Zapewnia dużą dawkę adrenaliny i niezapomniane przeżycia. Równie dużym zainteresowaniem cieszy się nasza strzelnica i walki sumo.

 
wszystkie
 

Sauna

Zapraszamy do sauny na Półwyspie Lipa codziennie w godzinach 16.00-22.00. Sauna jest 5 osobowa, posiada okna i taras z widokiem na jezioro.
Koszt: 15zł /1,5h/ osoba lub 60 zł/1,5h/ cała sauna
Zapisy na godziny: 16.00,17.30,19.00,20.30 u obsługi sanitariatów, minimum godzinę wcześniej. Miłego wypoczynku!

 
wszystkie
 

Jazda konna

Półwysep Lipa oferuje swoim Wczasowiczom różne formy aktywności. Jednym z najważniejszych jest jazda konna, proponowana przez nas profesjonalistom, jak i początkującym jeźdcom. Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające tę atrakcję.

 
wszystkie
 

Plaża i przystań

Piękna plaża oraz przystań z wyjątkowym klimatem są niewątpliwymi atrakcjami Półwyspu Lipa. Wspaniale umilają czas naszym Wczasowiczom, zapewniając im świetną rozrywkę, a przy tym pięknie się prezentują, co potwierdza poniższa galeria zdjęć.

 
wszystkie
 

Bobrowy plac zabaw

Półwysep Lipa zaprasza dzieci nie na zwykły plac zabaw, a do prawdziwego królewstwa niekończącej się zabawy! Drabinki, huśtawki, zjeżdżalenie - to wszystko i znacznie więcej stanowi doskonałe uzupełnienie bogatej dziecięcej wyobraźni.

 
wszystkie
 

Atrakcje dla dzieci

Organizując wczasy na Półwyspie Lipa, dbamy również o rozrywkę dla najmłodszych. Dla tego też na terenie naszego ośrodka znaleźć można wiele atrakcji dla dzieci. Organizujemy ciekawe gry i zabawy, w którtch maluchy chętnie uczestniczą.

 
wszystkie
 
powrót