Gastronomia - Półwysep Lipa
 

Zadzwoń 605 44 66 55

Gastronomia

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy przestronną i jasną  Restaurację Letnią z tarasem, przytulny Bar Zimowy, a także elegancką Salę bankietową/stołówkę. Każde z tych miejsc posiada niepowtarzalny klimat i wystrój.  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć lokali gastronomicznych na Półwyspie Lipa.

 

Restauracja letnia

Jasne drewno ścian i ciepłe wnętrze naszej Restauracji Letniej zachęca do odpoczynku przy pysznej kawie lub dobrym obiedzie. Podczas ładnej pogody zapraszamy również na drewniany taras z widokiem na jezioro i las. W zimniejsze dni zachęcamy do ogrzania się na kanapach przy kominku. Dla naszych najmłodszych Gości przewidzieliśmy zaś kącik zabaw oraz przewijak w łazience. Restauracja Letnia wspaniale nadaje się również do organizacji proszonych obiadów lub imprez połączonych z grillowaniem lub ogniskiem do 100 osób. 

 
wszystkie
 

Tarasola

Tarasola to przeszklony, zadaszony taras restauracji letniej z widokiem na jezioro Wdzydze. W ciepłe i słoneczne dni dach tarasu można zwinąć, a ściany zsunąć. Tarasolę można przygotować na imprezy o różnym charakterze do 30 osób.

 
wszystkie
 

Sala bankietowa

Sala bankietowa przeznaczona jest do organizacji  większych imprez do 110 osób. Przyjemny, stonowany wystrój sali oraz rustykalny kominek stwarzają wyjątkowy nastrój. Funkcjonalne wnętrze pozwala zmienić układ sali stosownie do charakteru imprezy. Idealna do organizacji dużej uroczystości rodzinnej, szkolenia, imprezy integracyjnej lub eleganckiego bankietu. Salę bankietową można otworzyć na przylegający Bar Zimowy co pozwala na zwiększenie ilości osób do 150. Na co dzień sala bankietowa pełni rolę jadalni. 

 
wszystkie
 

Bar Zimowy

Nasz Bar Zimowy to obiekt sprawdzający się idealnie o każdej porze roku. W okresie zimowym przytulne wnętrze pełni funkcje restauracji. To idealne miejsce na organizacje spotkania z przyjaciółmi, uroczystego obiadu czy spotkania firmowego do 40 osób.

 
wszystkie
 

Wiata grillowa, miejsce na ognisko

Wiata Grillowa może posłużyć jako miejsce ciekawej imprezy plenerowej  połączonej z ogniskiem. Wiata jest przeznaczona na imprezy grillowe do 60 osób.

 
wszystkie
 
powrót