Gastronomia - Półwysep Lipa
 

Zadzwoń 605 44 66 55

Gastronomia

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy przestronną i jasną  Restaurację Letnią, Tarasolę z widokiem na jezioro, Salę z Tarasem z pięknym widokiem i własnym małym tarasem z widokiem na zatokę, przytulny Bar Zimowy, a także obszerną i elegancką Salę bankietowąKażde z tych miejsc posiada niepowtarzalny klimat i wystrój.  

 

Restauracja Letnia

Jasne drewno ścian i ciepłe wnętrze naszej Restauracji Letniej zachęca do odpoczynku przy pysznej kawie lub dobrym obiedzie. Podczas ładnej pogody zapraszamy również na połaczoną z nim Tarasolę z widokiem na jezioro i las. W zimniejsze dni zachęcamy do ogrzania się na kanapach przy kominku. Dla naszych najmłodszych Gości przewidzieliśmy zaś kącik zabaw, biblioteczke z pozycjami dla dzieci oraz przewijak w łazience. Restauracja Letnia wspaniale nadaje się również do organizacji proszonych obiadów, rezerwacji stolików na okazje lub imprez połączonych z grillowaniem i ogniskiem do 90 osób. Bliskie położenie Sali grillowej oraz przyległe Tarasola i Sala z tarasem pozwalają na znaczne powiększenie liczby osób, a także organizację imprezy plenerowej.

 
wszystkie
 

Tarasola

Tarasola to przeszklony, zadaszony taras restauracji letniej z przepieknym widokiem na turkusowe wody jeziora Wdzydze. W ciepłe i słoneczne dni dach tarasu można zwinąć, a ściany zsunąć. Tarasolę można przygotować na imprezy o różnym charakterze do 30 osób.

 
wszystkie
 

Sala z Tarasem

Sala z Tarasem pomieści do 30 osób. Jej niezaprzeczalnym atutem jest niewielki taras z pięknym widokiem na jezioro, który oprócz tradycyjnego spotkania, szkolenia czy innej uroczystości  pozwala na organizacje również imprezy grillowej. 

 
wszystkie
 

Sala bankietowa

Sala bankietowa przeznaczona jest do organizacji  większych imprez do 100 osób. Przyjemny, stonowany wystrój sali oraz rustykalny kominek stwarzają wyjątkowy nastrój. Funkcjonalne wnętrze pozwala zmienić układ sali stosownie do charakteru imprezy. Idealna do organizacji dużej uroczystości rodzinnej, szkolenia, imprezy integracyjnej lub eleganckiego bankietu. Salę bankietową można otworzyć na przylegający Bar Zimowy co pozwala na zwiększenie ilości osób do 140. 

 
wszystkie
 

Bar Zimowy

Bar Zimowy to sala mieszcząca do 40 osób, wykończona przytulnie drewnem. Przylega bezpośrednio do Sali Kominkowej i może  służyć zarówno jako jej powiększenie jak i osobna zamykana sala.  To idealne miejsce na organizacje spotkania z przyjaciółmi, uroczystego obiadu czy spotkania firmowego niezależnie od pory roku.

 
wszystkie
 

Sala Grillowa | miejsce na ognisko

Sala grillowa położona jest na brzegu jeziora blisko restauracji. Jest ogrzewana i całoroczna, a jej wnętrze wykończone jest w drewnie. Może posłużyć jako miejsce ciekawej imprezy plenerowej połączonej z ogniskiem lub grillem do 60 osób.  Sala jest przeznaczona na imprezy grillowe lub o niezobowiązującym charakterze, może też powiększyć bazę miejsc siedzących dla imprezy w Restauracji Letniej.

 
wszystkie
 
powrót