Dla dzieci - Półwysep Lipa
 

Zadzwoń 605 44 66 55

Dla dzieci

Dla dzieci

W związku z tym, że bardzo liczną grupę naszych Gości stanowią dzieci, przystosowaliśmy nasz ośrodek do potrzeb i oczekiwań najmłodszych. Dzięki temu Państwa pociechy doskonale się u nas bawią, a przy tym są bezpieczne.

Półwysep Lipa zaprasza wszystkich milusińskich na plac zabaw, gdzie mogą spędzić długie godziny nie nudząc się ani przez chwilę. Plac zabaw jest ogrodzony z opcją zamknięcia furtki na skobel niedostępny dla najmłodszych. Cała powierzchnia placu zabaw jest wysypana piaskiem.

W Restauracji Letniej znajduje się kącik zabaw dla dzieci.  Toaleta jest wyposażona w przewijak oraz jest na tyle duża, że można do niej spokojnie wjechać z wózkiem.

Ponadto w naszej ofercie znaleźć można specjalne zajęcia z animatorami dla dzieci, łączące w sobie zabawę, sport i naukę. Nasze animacje odbywają się w namiocie animacyjnym oraz KLUBIKU BOBRA LIPA, który posiada miejsce do zabaw i kącik plastyczny wraz z niezbędnymi materiałami.  

Animacje dla dzieci są organizowane  w sezonie A  i dostępne wyłącznie dla  zameldowanych Wczasowiczów Półwyspu Lipa posiadających opaski identyfikacyjne.

Dodatkowo w sezonie posiadamy salę gier, gdzie można skorzystać z tenisa stołowego, automatów cymbergaj oraz piłkarzyków.