Rezerwacje - Półwysep Lipa
 

Zadzwoń 605 44 66 55

Rezerwacje

Rezerwacje

Zapytanie rezerwacyjne

kalendarz
Błąd, data wymeldowania musi być po dacie zameldowania.
Prosimy poprawić datę.
Błąd, Proszę podać datę w postaci: DD.MM.YYYY.
Proszę podać późniejszą datę przyjazdu.
kalendarz
Błąd, data wymeldowania musi być po dacie zameldowania.
Prosimy poprawić datę.
Błąd, Proszę podać datę w postaci: DD.MM.YYYY.
Proszę podać późniejszą datę przyjazdu.
wyślij zapytanie
 
 

 

 

Recepcja czynna codziennie 9:00 - 17:00


Zasady i warunki rezerwacji 

 • Pierwszeństwo w przyjmowaniu rezerwacji mają wczasy tygodniowe i dłuższe (minimum 7 noclegów). W terminie 25.06-28.08 przyjmujemy wyłącznie rezerwacje na wczasy minimum tygodniowe.
 • Rezerwacje krótsze niż tygodniowe oraz weekendowe przyjmujemy według dostępności w tygodniu poprzedzającym dany termin. Nie przyjmujemy rezerwacji na jedną dobę.
 • W przypadku ofert specjalnych oraz pakietowych przyjmujemy rezerwacje wyłącznie na cały okres oferty / pakietu.  Obowiązuje cena wg oferty / pakietu, nie wg cennika. Wpłaty zadatku lub całości kwoty za pakiet ustalane są dla każdego pakietu indywidualnie.


Zadatek i rozliczenie za pobyt

 • Potwierdzeniem każdej z form rezerwacji jest wpłata zadatku o wysokości 40% ogólnej kwoty pobytu (dotyczy pobytów na 7 dni i dłuższych) w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji lub w przypadku bliskiego terminu pobytu w okresie krótszym, ustalonym indywidualnie przez recepcję. Wysokość zadatku określana jest przez recepcję.
 • W przypadku rezerwacji na jedną dobę potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 100% kosztów pobytu, a przy rezerwacji na 2,3 lub 4 doby 50% kosztów pobytu. 
 • Brak wpłaty w ciągu 3 dni od daty rezerwacji powoduje jej  anulowanie.


Dane do przelewu

Maknitt-Tur  sp. z o.o.
ul. Dąbrowska 5
83-441 Wiele
Alior Bank 59 2490 0005 0000 4520 2227 3843

IBAN: PL 59 2490 0005 0000 4520 2227 3843
SWIFT: ALBPPLPW

 

Faktura VAT

Chęć otrzymania Faktury Vat należy zgłosić na etapie sprzedaży, przed dokonaniem płatności.  Dotyczy to zarówno wpłaty zadatku jak i opłaty za pozostałą część kwoty. W innym przypadku nie ma możliwości zmiany paragonu fiskalnego na Fakturę VAT.

Dokonując rezerwacji Gość zobowiązuje się do dokonania opłaty za pobyt w dniu przyjazdu wg dokonanej rezerwacji.


Rezygnacja, skrócenie pobytu

 • Niepojawienie się Gościa do godz. 19.00 w dniu przyjazdu i niepoinformowanie recepcji o późniejszym przyjeździe jest równoznaczne z rezygnacją z rezerwacji i możliwością wynajęcia domku innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej. 
 • Skrócenie pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji , nie skutkuje obniżeniem opłaty za pobyt. Dokonując rezerwacji Gość zobowiązuje się do dokonania opłaty za pobyt w dniu przyjazdu wg dokonanej rezerwacji. Wpłacony zadatek nie podlega przeniesieniu na rezerwację w innym terminie.

W przypadku rezygnacji z rezerwacji:

 • w terminie powyżej 60 dni przed datą przyjazdu zwracamy całość zadatku
 • w terminie na 60 do 31 dni przed datą przyjazdu zwracamy 50% zadatku
 • w terminie na 30 dni lub krócej przed przyjazdem wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. 

W przypadku rezygnacji w dniu planowanego przyjazdu oraz wpłaconej całości kwoty za pobyt np. w ofercie promocyjnej, całość wpłaconej kwoty nie podlega zwrotowi.