Integracja dla firm - Półwysep Lipa
 

Zadzwoń 605 44 66 55

Integracja dla firm

Integracja dla firm

 

Baza noclegowa blisko natury

Aktywny pobyt blisko natury, nad czystymi, kaszubskimi wodami, w otulinie borów sosnowych oraz noclegi w całorocznych, drewnianych domkach, posadowionych między drzewami z przepięknym widokiem na jezioro, to ciekawa alternatywa dla pobytów w obiektach hotelowych. 

 

Kompleksowa organizacja pobytu

Półwysep Lipa zajmuje się kompleksową organizacją pobytów integracyjnych dla firm. Bazując na własnym zapleczu noclegowym oraz gastronomicznym, a także doświadczonej i profesjonalnej kadrze jesteśmy w stanie podjąć nawet największe wyzwanie. Dzięki naszej agencji eventowej zapewnimy niezapomniane atrakcje integracyjne.


Imprezy integracyjne

Zależnie od rozmiaru i charakteru imprezy proponujemy jedną z kilku sal o różnej wielkości, przeznaczeniu i charakterze. Wieczorne spotkanie integracyjne może odbyć się w formie uroczystej kolacji przy muzyce lub mniej formalnego spotkania przy grillu bądź ognisku. Do menu dostosowanego do Państwa życzeń mogą wejść regionalne dania, wędzone przez nas ryby czy kącik swojskich, kaszubskich wędlin i przetworów.

 Nasze sale

  • Sala bankietowa na ok. 100 osób
  • Restauracja Letnia na ok. 90 osób
  • Sala grillowa / zewnętrzna, ogrzewana / naok. 50 osób
  • Bar zimowy  na ok. 40 osób
  • Sala z Tarasem na ok. 30 osób
  • Tarasola / w sezonie wiosenno letnim i wczesnej jesieni / na ok. 30 osób
Zobacz galerie zdjęć każdej z sal

 

Atrakcje integracyjne

Zapewniamy profesjonalną organizację zajęć team building / extreme. Oferujemy szeroką gamę atrakcji podczas imprez integracyjnych. Jednym z ważnych elementów spotkania integracyjnego są zajęcia motywujące i scalające grupę. Mają one charakter sprawnościowy i logiczny, przy czym do ich wykonania wymagane  jest zaangażowanie i współpraca całego zespołu. Atrakcje zapewnia firma eventowa Sparker, w której ofercie znajdują się paintball, strzelnica, imprezy scenariuszowe, marsze na orientacje z GPS oraz wiele innych propozycji. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!


Kontakt

Oferta dotycząca imprezy lub pobytu integracyjnego jest przygotowywana indywidualnie dla każdego z Klientów. Jest ona uzależniona od charakteru pobytu, ilości uczestników, terminu oraz zakresu usług. W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie i dostępności terminów, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

organizacja imprez | zakwaterowanie | gastronomia

 

atrakcje integracyjne | team building 

 

 

 

Zaufali nam