Krajobrazy - Półwysep Lipa
 

Zadzwoń 605 44 66 55

Krajobrazy

Jeziora, lasy, plaże - takie połączenie musi być piękne! Półwysep Lipa jest tego najlepszym przykładem. Otoczenie naszego ośrodka cieszy oko nie tylko latem, ale i jesienią, a nawet zimą. Każda pora roku odkrywa nowe uroki naszego Półwyspu, który niezmiennie zaskakuje i zachwyca Wczasowiczów.

Gorąco polecamy podziwianie krajobrazów na Półwyspie Lipa!

 

Lipa i okolice

Półwysep Lipa i jego otoczenie to ogromna atrakcja dla miłośników wypoczynku, również aktywnego. Jak się okazuje, nasz ośrodek i jego okolica to również nie lada gratka dla fotografów, co potwierdzają zdjęcia w tej galerii.

 
wszystkie
 

Lipa z lotu ptaka

Półwysep Lipa znany jest m.in. ze swojej bogatej fauny, w tym wielu gatunków ptaków. Dzięki poniższej galerii można przekonać sie, jak nasz ośrodek oraz jego otoczenie prezentuje się z lotu ptaka - gorąco polecamy!

 
wszystkie
 

Lipa jesienią

Chociaż jesień kojarzy się niezbyt przyjemnie - zwiastuje koniec lata, a tym samym koniec wakacji - to jednak pobyt w naszym ośrodku w tym właśnie okresie może być udany, zwłaszcza dzięki pięknym jesiennym krajobrazom.

 
wszystkie
 

Zima w Lipie

Ośnieżone drzewa, białe pola i lód na jeziorze dodają niezwykłego urodku naszemu ośrodkowi i jego otoczeniu. Półwysep Lipa w zimowej szacie prezentuje się wyjątkowo, o czym można się przekonać przeglądając zdjęcia w galerii.

 
wszystkie
 
powrót