Noclegi - Półwysep Lipa
 

Zadzwoń 605 44 66 55

Noclegi

Półwysep Lipa dysponuje szeroką bazą noclegową. Proponujemy zakwaterowanie w drewnianych domkach od niewielkich  3-4 osobowych, aż do komfortowych domków z tarasami, mogących pomieścić od 4 do 6 osób. Wszystkie nasze domki są ogrzewane, a część z nich jest całoroczna. Znaczna większość znajduje się w lini brzegowej z pięknym widokiem na jezioro.

 

 

Domki drewniane 4-6 osobowe z tarasem | typ B

W tej galerii znajdują się zdjęcia przedstawiające wnętrza komfortowych, całorocznych domków drewnianych z tarasami typu B. Domki te mają znakomite położenie przy łagodnym brzegu jeziora zaraz obok plaży, z pięknym widokiem na jezioro.

 
wszystkie
 

Domki drewniane 4-6 osobowe z tarasem | typ N

Prezentujemy zdjęcia przedstawiające otoczenie oraz wnętrza drewnianych domków z tarasami i antresolą typu N. Domki te przeznaczone są dla 4 do 6 osób i doskonale nadają się na komfortowy wypoczynek dla całej rodziny.

 
wszystkie
 

Domki drewniane 4-6 osobowe z tarasem | typ C

Domki typu C to przytulne drewniane, parterowe domki. Domki od C1 do C12 i C16 położone są w linii brzegowej jeziora, a domki C14, C15, C17 - C20 na zadrzewionej polanie niedaleko placu zabaw, również z łatwym dostępem do jeziora. Każdy z domków posiada zadaszony taras.

 
wszystkie
 

Domki 3-4 osobowe | typ P

Domki typu to drewniane, parterowe domki przeznaczone dla 3 do 4 osób. Domki położone są na zalesionej polanie w centralnej części kompleksu. W zasięgu ręki plac zabaw, restauracja i plaża. Przed każdym domkiem znajduje się komplet mebli ogrodowych.

 
wszystkie
 
powrót