Noclegi - Półwysep Lipa

Noclegi

Półwysep Lipa dysponuje szeroką bazą noclegową. Proponujemy zakwaterowanie w komfortowych domkach drewnianych od niewielkich 2-3 osobowych przez 3-4 osobowe, aż do dużych domków z tarasami, mogących pomieścić od 4 do 6 osób. Wszystkie nasze domki są ogrzewane, a ich wnętrze zostało przygotowane z myślą o wygodzie i dobrym samopoczuciu naszych Gości.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi typami oferowanych przez nas domków.

 

Domki drewniane 4-6 os. z tarasem - typ N

Prezentujemy zdjęcia przedstawiające otoczenie oraz wnętrza dwunastu drewnianych domków z tarasami. Domki te przeznaczone są dla 4 do 6 osób i doskonale nadają się na komfortowy wypoczynek dla całej rodziny.

 
wszystkie
 

Domki drewniane 4-6 os. z tarasem - typ C

Domki typu C to przytulne drewniane, parterowe domki. Domki od C1 do C12 i C16 położone są w linii brzegowej jeziora, a domki C14 i C15 na zadrzewionej polanie niedaleko placu zabaw, każdy z domków posiada zadaszony taras.

 
wszystkie
 

Domki drewniane 4-6 os. z tarasem typ B

W tej galerii znajdują się zdjęcia przedstawiające wnętrza siedmiu komfortowych domków drewnianych z tarasami. Domki typu B mają znakomite położenie przy łagodnym brzegu jeziora zaraz obok plaży, z pięknym widokiem na jezioro.

 
wszystkie
 

Domki drewniane 3-4 os. - typ P

Proponujemy zakwaterowane w 4 domkach, które przeznaczone są dla 3 - 4 osób. Domki położone są na zalesionej polanie w centralnej części ośrodka. W zasięgu ręki plac zabaw, restauracja i plaża. Przed każdym domkiem znajduje się niewielki taras z kompletem mebli ogrodowych.

 
wszystkie
 

Domki drewniane 2-3 os. - typ P

Proponujemy zakwaterowane w niewielkich drewnianych domkach, które przeznaczone są dla 2 - 3 osób. Domki położone są na zadrzewionej polanie w centrum ośrodka. Przytulne jednopokojowe domki z aneksem kuchennym i łazienką. Przed każdym domkiem komplet mebli ogrodowych.

 
wszystkie
 
powrót